آبسردکن

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

آبسرد‌کن یخچال‌دار ایستکول TM-RW410

این دستگاه ایستاده به رنگ سفید و یخچال دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ است. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای 3 شیر سرد، ولرم و جوش یخچال‌دار سیستم امنیتی کنترل درجه‌حرارت دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و ولرم قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی)
$4,309,800.00 $4,090,000.00

آب‏سردکن ایستکول TM-SW 438

سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف اگر برای سازمان یا آموزشگاه قصد تهیه آب‌سردکن دارید می‌توانید از محصولات ایستکول استفاده کنید. آب‌سردکن ایستکول مدل TM-SW 438 برای افرادی که فضای کافی داشته و قصد تهیه آب‌سردکن ایستاده دارند گزینه مناسبی است.
$3,786,700.00 $3,590,000.00

آب‏سردکن رومیزی ایستکول TM-DK430

آبسردکن مدل« TM-DK 430» از محصولات با کیفیت برند «ایستکول» (EastCool) است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد. لازم به ذکر است که این محصول دو خروجی شیر آب سرد و آب گرم دارد که به‌صورت پدالی طراحی شده است. سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف
تماس برای قیمت

آب‏سردکن ایستکول TM-DW305R

دستگاه رومیزی به رنگ خاص سفید و نارنجی مناسب ادارات، مراکز تجاری و بیمارستانی، قابل اتصال به آب شهری و مناسب استفاده در مطب هاست. قطعات اصلی کُره‌ای استحکام بالا دارای سنسور کاهش مصرف انرژی در شب متصل به آب شهری قفل کودک برای آب گرم سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت قابلیت نصب جالیوانی آهنربایی (لوازم جانبی) دارای نمایشگر LED آب گرم و سرد
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF

آبسردکن «ایستکول» مدل «TM-DW305UF» یکی از دستگاه‌های کارآمد ساخت این شرکت است. تمام قطعات این آبسردکن رومیزی در کشور کره تولیده شده و از نظر کارایی و استحکام در بالاترین رده‌ی کیفیت قرار می‌‌گیرد. مهم‌ترین ویژگی این دستگاه، فیلتراسیون چهارمرحله‌ای آن با چهار عملکرد متفاوت است که آبی سالم، گوارا و عاری از هرگونه میکروب و ناخالصی را فراهم می‌کند. سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW415UF

این مدل از آبسردکن ایستکول مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای ۴ فیلتر تصفیه آب و قفل محافظ آب داغ بوده، قابل اتصال به آب شهری و مناسب استفاده در مطب ها و دفاتر لوکس است.
$7,578,100.00 $7,190,000.00

آبسردکن رومیزی آب شهری ایستکول TM-DW420R

این دستگاه رومیزی مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای پدال باکیفیت، قابل اتصال به آب شهری و مناسب استفاده در ادارات است.
$0.00

آبسردکن رومیزی ایستکول مدل TM-DW420UF

آبسرد کن ایستکول TM-DW 420 UF ، دستگاه رومیزی مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای ۲فیلتر تصفیه آب و قابلیت اتصال به آب شهری، گزینه ای مناسب برای دفاتر مدیریتی است.
تماس برای قیمت

آب‏سردکن متصل به آب شهری ایستکول TM-SW441R

آبسردکن مدل« TM-SW 441» محصولی ازبرند «ایستکول» (EastCool) است که به‌صورت ایستاده طراحی شده است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد سیستم ایمنی کنترل دما قابلیت نصب منبع فیلتر دار کم مصرف
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-RK216

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-RK216، یک محصول کاملا حرفه‌ای با طراحی زیبا و کاربردی، مناسب برای محیط‌های اداری و مشابه‌اش است. این محصول با وزن 22.5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگی ساخته‌شده است. سیستم سرمایشی کمپرسوری نمایشگر LED مجهز به یخچال و ترموستات مجزا قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی) دارای سیستم امنیتی کنترل درجه حرارت
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-CW409

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-CW409، بسیار ساده، سبک، با کاربری آسان و قیمت مقرون‌به‌صرفه طراحی‌شده است. این محصول کابین دار که دارای شیر آب سرد و گرم هم است، برای مصارف خانگی و اداری ساخته‌شده که دارای استحکام بالا به همراه صدا و مصرف برق پایین است. این دستگاه ایستاده به رنگ سفید و کابین دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ و بسیار به صرفه اقتصادی است. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای 3 شير سرد، ولرم و جوش کابین‌دار سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و ولرم قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی (لوازم جانبی)
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-CS216

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-CS216، یک محصول کاملا حرفه‌ای با طراحی زیبا و کاربردی، مناسب برای محیط‌های اداری و مشابه‌اش است. این محصول با وزن 22.5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگی ساخته‌شده است.این دستگاه ایستاده به رنگ نقره ای و کابین دار مناسب مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی، دارای سه شیر سرد، گرم و ولرم و قفل محافظ آب داغ است.
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-DK 430

آبسردکن مدل« TM-DK 430» از محصولات با کیفیت برند «ایستکول» (EastCool) است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد. لازم به ذکر است که این محصول دو خروجی شیر آب سرد و آب گرم دارد که به‌صورت پدالی طراحی شده است.
$0.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW 441 R

آبسردکن مدل« TM-SW 441» محصولی ازبرند «ایستکول» (EastCool) است که به‌صورت ایستاده طراحی شده است. این آبسردکن با بدنه‌ی مستحکم ساخته شده و کیفیت ساخت خوبی دارد.
$4,061,000.00 $3,850,000.00

آب سرد کن ایستکول مدل TM-RW 440

مکان‌هایی که در طول روی ارباب‌رجوع و مراجعه‌کننده دارند باید به آب‌سردکن مجهز شوند. اگر برای سازمان یا آموزشگاه قصد تهیه آب‌سردکن دارید می‌توانید از محصولات ایستکول استفاده کنید. استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای منبع گرم از جنس استنلس استیل مصرف کم سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت قابلیت نصب جالیوانی پیچی و آهنربایی (لوازم جانبی) قابلیت نصب منبع آب عادی و فیلتر دار (لوازم جانبی) دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و پاور
$4,061,000.00 $3,850,000.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-SG400P

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-SG400P، بسیار زیبا، شیک، خاص و البته کاربردی به همراه قابلیت‌های بالا تولیدشده است. این محصول که مناسب برای مصارف اداری با ظرفیت بالا طراحی‌شده است؛ دارای استحکام بالا به همراه صدا و مصرف برق پایین است.
$4,797,100.00 $4,550,000.00

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW400P

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-SW400P، با طراحی ساده و مینیمال و قابلیت‌های کاربردی تولید شده است. این محصول که مناسب برای مصارف اداری با ظرفیت بالا طراحی‌شده است؛ دارای استحکام زیادی است.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SW700

استحکام بالا سطح صدای کم مصرف برق پایین دارای منبع گرم از جنس استنلس استیل مصرف کم سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت قابلیت نصب جالیوانی پیچی و آهنربایی (لوازم جانبی) قابلیت نصب منبع آب عادی و فیلتر دار (لوازم جانبی) دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و پاور آب سردکن «ایستکول» مدل TM-SW700 از محصولات زیبای شرکت ایستکول (EastCool) است که با توان قابل توجه خود می‌تواند در اماکن مختلف بویژه سالن‌ها و ادارات مورد استفاده قرار گیرد. قسمت آب گرم این محصول نیز از توان خوبی برخوردار بوده و مجهز به قفل کودک می‌باشد تا مصرف‌کننده همواره بدون نگرانی سیستم آب گرم را روشن و آماده نگه دارد
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-RK216D

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل TM-RK216D، یک محصول کاملا حرفه‌ای با طراحی زیبا و کاربردی، مناسب برای محیط‌های اداری و مشابه‌اش است. این محصول با وزن 22.5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگی ساخته‌شده است
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW300R

آبسردکن ایستکول مدل TM- DW300R از محصولات زیبای شرکت ایستکول (EastCool) است که با توان قابل‌توجه خود می‌تواند در اماکن مختلف به‌ویژه سالن‌ها و ادارات مورداستفاده قرار گیرد. این مدل بسیار جمع و جور است و می تواند روی میز یا کانتر قرار داده شود
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل DW220

آب‌سردکن «ایستکول» مدل «DW220»، یک محصول کاربردی و حرفه‌ای مناسب برای محیط‌ مغازه، ادارات، مطب‌ها و ... است. این محصول قابلیت نصب منبع آب در قسمت بالای آبسردکن را دارد و ورود آب نیز از همین قسمت انجام می‌گیرد.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-CW605

آب‌سردکن «ایستکول» (EastCool) مدل «TM-CW605»، یک محصول با طراحی ویژه و باکیفیت ساخت بسیار خوب است. امروزه آب‌سردکن‌های تجاری، یکی از موردنیازترین لوازم در محیط‌های اداری و تجاری به‌حساب می‌آیند.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-ST710R

آبسردکن «ایستکول» (EastCool)مدل «TM-ST710R» یکی از دستگاه‌های کارآمد ساخت شرکت تکران مبرد است. بدنه‌ی آبسردکن از ترکیب استیل و پلاستیک مرغوب و بادوام ساخته شده و کیفیت ساخت مطلوبی دارد.
تماس برای قیمت

آبسردکن ایستکول مدل TM-SB720P

امروزه آب‌سردکن‌های تجاری، یکی از موردنیازترین لوازم در محیط‌های اداری و تجاری به‌حساب می‌آیند. آبسردکن «ایستکول» (EastCool)مدل «TM-SB720P» یک محصول با طراحی بسیار ساده و با کیفیت ساخت بسیار خوب است.
تماس برای قیمت